Gayrimenkulde Kadın Liderler Platformu; Urban Land Institute (ULI) “Women’s Leadership Initiative (WLI)” Türkiye ayağı olarak faaliyetlerine başlamış ve gayrimenkul sektörünün önde gelen sivil toplum kuruluşlarını “kadın” başlığı altında bir araya getirerek kurulmuştur.

Değerlerimiz


Amaç

Gayrimenkul sektöründe kadın istihdamını ve kadın yönetici sayısını, sektördeki kadınların varlığını ve etkinliğini artırmayı misyon edinen platform; sektördeki kadınların iş yaşamlarında seslerini daha çok duyurmaları, çeşitli iş ortamlarında daha yoğun temsil edilmeleri ve kendilerini ifade edebilmeleri vizyonu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

GKLP’nin kendine ait bir logo ile temsil edilmesinin sebebi ULI WLI bünyesinde olmasının yanı sıra, sektörün bütün STK’larını “kadın” başlığı altında birleştiren bir fonksiyonu olmasıdır.

Hedefler

1. Araştırma ve rapor üreten bir platform olmak,
2. Kadını liderliğe hazırlamak üzere mentorluk programı ve eğitimler organize etmek,
3. Temsil ve görünürlük için kadın kanaat önderlerinden oluşan bir konuşmacı havuzu hazırlamak,
4. Karar alınan masalara kadınların oturabilmelerini sağlamak üzere kamu ve özel sektör nezdinde farkındalık yaratmak,
5. Sektörde çalışan kadınların beklenti ve ihtiyaçları konusunda referans noktası olmak.

NEŞECAN ÇEKİCİ (Başkan)

Marmara Üniversitesi İİBF -İktisat Bölümü mezunudur. İstanbul Üniversitesi'nde Para/Banka Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitiminin ardından, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme İktisadi Enstitüsü İşletmecilik İhtisasını da yaparak akademik kariyerini tamamlamıştır.

Türkiye'nin önde gelen holdinglerinde yedi yıl boyunca yöneticilik görevlerinde bulunduktan sonra 1995 yılında gayrimenkul sektörüne adım atan Neşecan ÇEKİCİ, Epos Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme A.Ş' nin kurucusu ve yönetici ortağıdır. Türkiye genelinde ve uluslar arası platformda çeşitli kuruluşlara Değerleme, Gayrimenkul Geliştirme ve Danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir. Halen mesleki amaçlı sivil toplum örgütlerinde aktif olarak görev yapan ÇEKİCİ, aynı zamanda birçok üniversitenin lisans ve yüksek lisans programlarında sektör öğretim görevlisi olarak ders vermektedir. Üyesi olduğu Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) bünyesinde Türkiye'de kadın girişimciliğini geliştirmek, ekonomik ve sosyal yaşamda kadının konumunu güçlendirmek amacıyla düzenlenen eğitimlerde görev almaktadır.

Sektörle ilgili birçok araştırma, derleme ve makalesi olan ÇEKİCİ, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Değerleme Uzmanlığı Lisansı'na sahiptir. 2011-2013 döneminde Lisanslı Değerleme Şirketleri Birliği Derneği (LideBİR)' nde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Halen GYODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve ULI Türkiye İcra Kurulu’nda yer alan Neşecan ÇEKİCİ, mesleki ve akademik çalışmaları, sektördeki etik, sofistike görüşleri ve çeşitli platformlardaki temsilleri dikkate alınarak, 2009 Ocak ayında Ekonomi ve İş Dünyası Dergisi Ekonometri'nin "Geleneksel Hizmet Ödülleri" nden olan "Yılın Gayrimenkul Danışmanı" ödülüne layık görülmüştür.
PINAR ERSİN KOLLU

1994 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Pınar Ersin Kollu’nun, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Ekonomi Hukuku Yüksek Lisans derecesi bulunmaktadır. 2000 yılında İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş’de göreve başlayan Kollu, Şirketin Hukuk Müşavirliği ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü' nden sorumlu Grup Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.
AYŞE HASOL ERKTİN

Harvard University Graduate School of Design mezunu olan Ayşe Hasol Erktin, Boğaziçi Üniversitesi’nden işletme yüksek lisansını, İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mimarlık lisansını almıştır. Ayşe Hasol Erktin HAS Mimarlık Ltd. çatısı altında küresel uzmanlıklar içeren çeşitli konut, ofis, otel ve sağlık projelerini yönetmektedir.
ELVAN OKTAR

"Elvan Oktar, liseyi TED Ankara Koleji'nde tamamlamasının ardından Amerika'da De Anza Collage'da işletme eğitimine başlamış ve 1992'de ODTÜ İşletme Bölümü'nden mezun olmuştur.

Yaklaşık 2 sene Kanada'da Revenue Canada'da İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev yaptıktan sonra 1994 yılından itibaren araştırma sektöründe çalışmaktadır. 1994 - 2002 yılları arasında STRATEJİ|MORI'de çeşitli kademelerde çalışmış ve Genel Müdürlüğü döneminde şirketin GfK Group'a satış aşamalarında bulunmuştur. Daha sonra GfK Türkiye'de önce danışman ardından Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Oktar, 2006 yılında uzun süredir birlikte çalıştığı ortaklarıyla ERA Research & Consultancy'i kurmuştur.

Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde araştırma dersini vermektedir.

Oktar, Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin kurucu ortağı ve Başkan Yardımcısı’dır. TÜAD (Türkiye Araştırmacılar Derneği) Yönetim Kurulu üyesi ve ESOMAR Türkiye Temsilcisidir. Ayrıca Dadı Mutfakta’nın kurucu ortağıdır.
ŞENAY AZAK MATT

Şenay Azak-Matt, Almanya/Konstanz, University of Applied Sciences ve İngiltere, Coventry University mezunudur.Aareal Bank AG’nin İstanbul Temsilciliğinin Genel Müdürüdür.
BUKET HAYRETÇİ

1998 yılında Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Bölümünden mezun olan Buket Hayretci, iş hayatına Türk Dış Ticaret Bankasında başlamıştır. 2002-2006 yılları arasında Almanya’da, Aareal Bank AG’nin Risk Yönetimi ve Pazarlama birimlerinde çalıştıktan sonra bankanın Istanbul ofisinde Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmüştür. Ocak 2020 itibarıyla aynı kurumda Genel Müdür olarak görev yapmaktadır. ULI Türkiye İcra Kurulu üyesidir.
F. FATMA ÇELENK
Ant Yapı | Kurumsal İletişim, Satış ve Pazarlama Genel Koordinatörü


Mimar Sinan Üniversitesi mezunu olan Fatma Çelenk, profesyonel iş hayatına TRT’de başladı. İngiltere Pinewood Stüdyoları ile ABD Universal Stüdyoları’nda sinema ve TV endüstrisi üzerinde proje bazlı çalışmalar yaptıktan sonra, kariyerine Doğan Grubu bünyesinde Halkla İlişkiler Müdürü olarak devam etti.

Profesyonel kariyerini; Orsa Stratejik İletişim Danışmanlığı’na geçerek şirket ortağı-yönetim kurulu üyesi olarak sürdüren Çelenk; ilk girişimciliğini 4FACE İletişim Danışmanlığı şirketini kurarak yaptı. 2008’de Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü, 2019 ‘da Ant Yapı Kurumsal İletişim, Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Koordinatör olarak atandı. Geliştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile ulusal ve uluslararası ödüllerin sahibi oldu.

Birçok konferans ve üniversitede seminer veren Çelenk, 2015-2018 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi RE-MBA’de, 2018’den itibaren de Özyeğin Üniversitesi’nde MBA eğitmenliği yapmaktadır. Harvard Business Review Türkiye ve Marketing Türkiye Blog Yazarı olan Çelenk aynı zamanda; KİD (Kurumsal İletişimciler Derneği) ve TKSSD (Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi ve TurkishWin üyesi ve mentorudur.
MELDA BAYRAKTAROĞLU

Berlin merkezli Yatırım Şirketi Mikare’nin Gayrimenkulden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi olan Melda Bayraktaroğlu, 2014 yılında Tayfun Demirören tarafından kurulan ve faaliyet alanları gayrimenkul ve çevreye duyarlı alternatif madencilik olan Mikare’nin tüm projelerinde Proje Geliştirme ve Tasarım Yönetimi, Satış ve Pazarlama faaliyetlerinden sorumludur. Çalışma hayatına 1996 yılında Alarko Turizm Gurubu'nda Ürün Yöneticisi olarak başlayan Bayraktaroğlu, özellikle marka konumlandırma, satış ve pazarlama konularında gösterdiği başarı ile önce Marka Müdürü, sonrasında İş Geliştirme Müdürü olarak kariyerinde hızlı bir yükseliş yaşadı. Garanti Bankası Bonus Card bünyesinde Pazar Ortakları departmanında görev alan Bayraktaroğlu, Turizm, Sağlık, Yeme ve İçme sektörlerinden sorumlu müdür olarak görev aldı. Gayrimenkul ve otel yatırımlarına uluslararası alanda hizmet veren Servotel’de Yönetim Kurulu Üyesi olan Melda Bayraktaroğlu 2005 yılından itibaren strateji ve operasyon yönetimi dâhil olmak üzere, şirketin bu alanda danışmanlık verdiği tüm gayrimenkul projelerinin faaliyetlerini yürüttü. Proje konumlandırma, markalama, fizibilite verileri ile pazarı yorumlama, ürün niteliği ve satış- pazarlama stratejilerini belirleme ve pazarlama konularındaki uzmanlığıyla Türkiye’nin en başarılı projelerini yöneten Bayraktaroğlu’nun birçok marka projenin gelişiminde de imzası bulunuyor. Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Bayraktaroğolu, London School of Economics'te uluslararası pazarlama stratejileri eğitimi aldı ve uzmanlık alanını gayrimenkul alanında ürün geliştirme, satış ve pazarlama olarak belirledi.
NİL YILDIZALP

ODTÜ ve Marmara Üniversitesi’nde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık eğitimi alan Nil Yıldızalp, uzmanlığını Marmara Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı üzerine yaptı. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde ki eğitimine devam ediyor. Uzun yıllar PR sektöründe çalıştıktan sonra 2004 yılında kurucu ortak olarak kendi İletişim Danışmanlığı şirketini kurdu. Ulusal ve uluslararası pek çok marka ve firmaya hizmet veren şirketi, 2009 yılında Kurumsal Sosyal Sorumluluk alanında en büyük ödül olan Altın Pusula Ödülü’nü aldı. 2015 yılında sosyal inovasyon ve girişimciliği destekleme misyonu doğrultusunda yeni şirketi ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden Yıldızalp, özellikle girişimcilik ve kadın girişimciliğinin gelişmesi , kadının ekonomide daha fazla yer alması yönünde TV programı hazırlayıp sunuyor, etkinlikler düzenliyor, sosyal sorumluluk projeleri hazırlıyor, çeşitli sivil toplum örgütlerini gönüllü destekliyor, okullarda girişimcilik seminerleri de vererek, girişimciliğin gelişmesi için çalışıyor.
HARİKA UYANIK TANRILI

1992 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’n ’den mezun olan Harika Uyanık Tanrılı, aynı yıl Yıldız Teknik Üniversitesi Yapı Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisansa başlamış ve 1994 yılında yüksek lisansını tamamlamıştır. Gayrimenkul sektöründe 25 yıllık tecrübesi ile proje yönetimi konusunda derin bilgi ve geniş tecrübeye sahiptir. Yüksek binalar, ticari çok amaçlı yapılar, ofis binaları, alış veriş merkezleri ve konut yapılarını içine alan yerli/yabancı ‘’mix-used’’ projelerinde yöneticilik yapmıştır.

Çeşitli mimarlık ofislerinde hem tasarım hem uygulama aşamalarında deneyim kazandıktan sonra, uluslararası platformda sektörde öncülük eden ARUP firmasının İstanbul ofisinde 19,5 yıl yerli ve yabancı yatırımcıların/tasarımcıların/danışmanların/müteahhitlerin proje paydaşı olduğu bir çok projede Proje Müdürü olarak görev almıştır. Eylül 2018’de ARUP’tan ayrıldıktan sonra ARUP’ta Proje Müdürlüğü yaptığı Çiftçi Towers Projesi’nin İşveren tarafında Kasım 2018’den beri Proje Koordinatörü olarak çalışmaya devam etmektedir.

Profesyonel hayatta kendisini desteklediğine inandığı ‘’Mesleki Kurumlar ve Sosyal Sivil Toplum Örgütlerinde ‘’ öğrencilik yıllarından beri aktif görevler alıp projeler üretmektedir. İstanbul Proje Yönetim Derneği’nde (PMI üyesi) 3 yıl yönetim kurulu üyeliği yapmış olup,’’İnşaat ve Tasarım İlgi Grubu kurucusudur ve Dinamikler Kongresinin isim annesi olup 2001-2002-203 yıllarında kongrenin organizasyon komitesinde yer almıştır. Şu anda aktif olarak ULI Türkiye ve Gayrimenkulde Kadın Liderler’de görev almaktadır.

Uluslararası ICF Mindfulness Koçluk sertifikası ve Mentorluk sertifikaları mevcuttur. Gayrimenkul sektöründe ‘’mentor ve mindful koç’’ olarakta genç meslektaşlarına elinden gelen desteği vermektedir.
ESRA GÜZELLER

2004 yılında Yıldız teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ‘nden mezun olan Esra Güzeller iş hayatına Orjin Grup ‘ta İstinye Park Projesi ile başlamıştır. 2007 -2008 yıllarında Opet’in de içinde bulunduğu Öztürk Grup iştiraki olan Regnum Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Sanayi ve Dış Tic. A.Ş. de proje geliştirme grubunda koordinasyon görevini yürütmüştür. 2009 -2010 yıllarında System Construction Co. bünyesinde Libya projelerinin Proje uygulama ve yapım koordinasyon görevini üstlenmiştir. 2011 yılında göreve başlamış olduğu Birleşim Grup bünyesinde yer alan Birleşim İnşaat San . ve Tic . A.Ş de halen Koordinatör olarak görevine devam etmektedir.

Bu süreç içerisinde Birleşim İnşaat firmasının yeniden yapılanmasında öncülük etmiş ve kurduğu yeni ekip ile gayrimenkul sektöründe başarılı projelere imza atmıştır. Şirket içerisindeki kadın çalışan sayısı ve etkinliğini arttırmak için çalışmalarda bulunmuş , kadın mimar mühendis oranı % 11 olan Türk İnşaat sektöründe zoru başararak , merkez ofis kadrosunun % 84 ‘ü ve yönetici kadrosunun % 75’ i kadın olan güçlü bir teknik ekip oluşturmuştur.
SİBEL AHİOĞLU ARISAN

Sibel Ahioğlu Arısan, İstanbul Üniversitesi, İngilizce İşletme Bölümü mezunudur.
Çalışma hayatına 2004 yılında bağımsız denetim sektöründe başlamış olup, 3 senelik bağımsız denetim çalışmalarının ardından 2007 yılında Anadolu Grubu’na katılmıştır.

Anadolu Endüstri Holding A.Ş.’de Mali İşler Koordinatörlüğü’nde çeşitli sorumluluklar almış olup, 2012 yılında Anadolu Grubu’nun gayrimenkul şirketi AND Gayrimenkul’de mali işlerden sorumlu olarak görev almıştır.
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ruhsatı ve Sermaye Piyasası Kurulu İleri Düzey Lisanslama Belgesi’ne sahiptir.

2019 yılı Eylül ayından itibaren de AND Gayrimenkul’ün Genel Müdürü’dür.

GYODER’de Kurumsal Üye Temsilciliğini ve Yönetim Kurulu Üyeliğini yürütmekte olup, aynı zamanda Urban Land Institute Türkiye’de İcra Kurulu üyesidir.
DİDEM HİÇYORULMAZLAR

İş yaşamına, 1996 yılında aile şirketi olan Mert Metal Ltd. Şti.’de başlamış olup 2004 yılına kadar çalışmaya devam etmiştir. Mert Metal Ltd. Şti.’de Finans Bölümü’nde Uzman ve Yönetmen pozisyonlarında sırasıyla görev yapmıştır. 2004-2009 yılları arasında ise Yapı Kredi Koray GYO A.Ş.’de sırasıyla Satış Uzmanı ve Satış Müdürü görevlerinde bulunmuş ve bir çok başarılı projede rol almıştır. 2009 yılında ise Akkök Holding bünyesinde bulunan Akiş GYO A.Ş. ekibine katılmıştır. 2009-2017 yılları arasında Akiş GYO A.Ş.’de Satış ve Pazarlama Müdürü olarak çalışmış olup, 2017 yılından bu yana üst yönetimde Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaktadır.
Hiçyorulmazlar; satış proje fizibilitesi, yeni satış projeleri oluşturma ,marka konumlandırma,ürün geliştirme,kurumsal iletişim,satış ve pazarlama stratejileri belirleme konularında başarılar göstermiştir. Alışveriş merkezleri pazarlama çalışmalarında büyük veriyi okuma ve ihtiyaçları doğru tespit ederek doğru pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere yepyeni projeler geliştirerek ; sayısal verilerle strateji & hedef belirleme, aksiyon alma konularında ekibiyle birlikte daha bilimsel veriler kullanılmasını sağlamıştır.Bu ihtiyaçtan yola çıkarak farklı kaynaklardan elde edilen verilerin analizi ile “Dinamik Müşteri İçgörüsü Oluşturma “ projesinde büyük rol oynamıştır.

Ayrıca Türkiye’de ilk defa bir gayrimenkul firması tarafından, toplumu bilinçlendirmek ve gelişimine katkıda bulunmak amacı ile hayata geçirilen “Yaşam Akademisi” ile pek çok farklı konuda ekibiyle birlikte yüzlerce ücretsiz etkinliği düzenleyerek 5 yılda 40bin kişiye erişilmesine katkı sağlamıştır . Sorumluluğunda olan alışveriş merkezlerinde gerçekleşen etkinliklerde de toplumsal gelişime katkı sağlayan projeler hayata geçirerek çok sayıda ödül almıştır. Ekibiyle birlikte yürüttüğü projelerle toplam 160 ödül almıştır.
Didem Hiçyorulmazlar, Mimar Sinan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nden 1998 yılında mezun olmuştur. ICSC (International Council of Shopping Centers) ve ULI (Urban Land Institute) üyesi olan Hiçyorulmazlar ayrıca Sabancı Üniversitesi Gelişim Programlarına katılıp “üstün başarı sertifikası” almıştır. Sırasıyla mentee ve mentorluk eğitimlerinde de bulunmuştur. Ayrıca Hiçyorulmazlar; 2020 Şubat ayında Data Expert ve Fortune Dergisinin hazırladığı “Türkiye’nin En Etkin 50 CMO ‘su” listesinde yer almıştır.
CANAN ÇAKAR

İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunu olan Canan ÇAKAR, yine İTÜ’de Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans programını ve akabinde Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Proje Yönetimi Sertifika Programını başarıyla tamamlamıştır.

2006-2011 yılları arasında büyük ölçekli ve uluslararası ödüllü projelerde yer almış, 2011-2020 yılları arasında Anadolu Grubu iştiraki AND Gayrimenkul’de Tasarım Koordinasyon Yöneticisi görevini yürütmüş ve şirketi ulusal ve uluslararası mecralarda temsil etmiştir.

Urban Land Institute ile 2015 yılında yolu kesişen ÇAKAR, 2019 yılında ULI NEXT Europe Executive Committee üyesi seçilmiş; komiteye mentorluk, marka ve iletişim yönetimi alanlarında destek vermiştir.

2017 yılından itibaren, Gayrimenkulde Kadın Liderler bünyesinde Mentorluk proje ekibinde yer almanın yanında ÇEDBİK, GYODER gibi kuruluşlarda da çeşitli komite çalışmalarında görev alan ÇAKAR, 2020 yılı itibariyle CBRE Proje Yönetimi’nde Tasarım Koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.
NURCAN SOYDAN

Haliç Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden 2012 yılında mezun olan Soydan, profesyonel iş hayatına Nef markası ile bilinen Timur Gayrimenkul ‘de başlamıştır. Timur Gayrimenkul ‘de tasarım ofisi ve kentsel dönüşüm projelerinde çeşitli görevler almıştır.

2016 yılında anne olma kararı ile İmar ve Şehircilik, Plan ve Proje Müdürlüğü’ne geçiş yapma kararı almış ve burada da dört sene kadar görevini sürdürmüştür.

2020 yılına kadar edindiği özel sektör ve kamu deneyimleri ile 2020 yılında Başka Köy Projesi ‘nde Satış ve Pazarlamadan sorumlu müdür olarak çalışmaya başlamıştır. Projedeki görevine Genel Direktör olarak halen devam etmektedir.
ESER GÜVEN ÖZBAY

Işık Üniversitesi “Çağdaş İşletme Yönetimi” Doktora Adayı olan Eser Güven Özbay, yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi, İşletme Bölümü Uluslararası Pazarlama alanında tamamladıktan sonra sırasıyla Paris’te Academie Accor’da Marka Yönetimi eğitimini, Sabancı Üniversitesi’nde “Executive MBA” mastır programını ve Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi altındaki Kent ve Çocuk programnda ikinci yüksek lisansını tamamladı. Singapur’da, Nanyang Güzel Sanatlar Akademisi ve La Salle Üniversitelerinde resim eğitimi de alan Özbay, yöneticilik kariyerine Vista Turizm ve Seyahat şirketinde Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Müdürü olarak başladı.

Sonrasında sırasıyla, Lucent Technologies’de İş Geliştirme Koordinatörü; Accor Türkiye’de Satış Müdürü; Has Gıda’da Panda Dondurmaları İş Geliştirme Direktörü; Yapı Kredi Koray GYO’da Genel Müdür Yardımcısı, Polat Holding Piyalepaşa Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.’de Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Adnan Polat Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.’de İcra Kurulu Üyesi, Bilgili Holding'de Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısi görevilerini üstlendi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans Programında “Pazarlama Yönetimi” dersleri de veren Eser Güven Özbay, Aralik 2016'dan beri, serbest olarak Gayrimenkul Gelistirme ve Yonetim Danismanliği yapmaktadir. 2017 yılından bu yana da Bona Yatırım ve Yönetim A.Ş.’nin kurucu ortağıdır.
İREM YÜCEL KAYMAK

İrem YÜCEL KAYMAK, lisans eğitimini 1998 yılında Koç Üniversitesi Ekonomi bölümünde tamamlamış, ardından University of Nottingham’dan yönetim alanında yüksek lisans derecesini almıştır.

Profesyonel iş yaşamına 2000 yılında Yapı Kredi Koray GYO Finans bölümünde başlamış, 2004 yılında Ürün Geliştirme ve Yönetimi departmanının kurulmasıyla, bu bölümün yöneticisi olarak görevini sürdürmüştür. 2006-2008 yılları arasında Logiturc ve Goodman International’da Lojistik Gayrimenkul sektöründe İş Geliştirme ve Pazarlama yöneticiliği pozisyonlarında kariyerine devam etmiştir. Yücel Kaymak, 2008-2010 yılları arasında Dedeman Gayrimenkul’de Satış ve Pazarlama Direktörü olarak çalışmış, 2010-2014 yılları arasında ise Zorlu Gayrimenkul Ticari Geliştirme ve Kiralama birimlerini yöneterek, Zorlu Center ve Levent 199 projelerinin hayata geçirilmesinde aktif rol almıştır.

Galataport İstanbul projesine Mart 2014’te katılmış olan Yücel Kaymak, Varlık Yönetimi ve Kiralama Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.


Daimi Destekçilerimiz