Etkinlikler


GÖRSEL DÜNYADA KADIN OLMAK

GKLP ve Marketing Türkiye işbirliğinde düzenlenecek "GÖRSEL DÜNYADA KADIN OLMAK" konulu panelimizde görsel iletişimde kullanılan kodun aslında « söz » değil, « görsellik » olduğu ana fikrinden doğan etkinliğimiz 27 Kasım’da DOTkanyonda Gerçekleştirildi.
Pazarlama stratejileri ve marka yönetimi alanındaki uzmanlığı ile uluslararası arenada söz sahibi Akan Abdula, Türkiye’de nöro pazarlama denilince akla gelen en önemli uzman Yener Girişken, Türkiye'de geniş kitlelere, psikolojinin insan ihtiyaçları ve iş hayatının problemleri için bir çözüm olduğunu gösteren Prof.Dr. Acar Baltaş, liderlik ve yönetim becerileri, müzakere ve çatışma yönetimi ve strateji konularında eğitim ve konferanslar düzenleyen Yönetişim Düşünürü Fazıl Oral, 27 Kasım’da DOTkanyonda Günseli Özen’in moderatörlüğünde ‘Görsel Dünyada Kadın Olmak’ ana temalı söyleşide buluştular.

Gayrimenkulde Kadın Liderler Platformu (GKLP) ve Marketing Türkiye Dergisi işbirliği ile düzenlenen etkinlikte, GKLP Başkanı Pınar Ersin Kollu ve ULI Türkiye Başkanı Zafer Baysal konuşmacı olarak yer aldı.

Görsel iletişimde kullanılan kodun aslında "söz" değil "görsellik" olduğu ana fikrinden doğan "Görsel Dünyada Kadın Olmak" etkinliği, bizi etkileyen, düşünmeye sevk eden ve harekete geçiren algoritmaları yeniden nasıl kodlarız ve değiştiririz’i masaya yatırarak, Akan Abdula ‘nın "Dijital Dünyada Kadınlara Yönelik Görsel Kodlar", Yener Girişken’in "Kadınlara Etki Eden Görsel Dünya", Prof.Dr. Acar Baltaş’ın "Kadınların Yönettiği Bir Dünyada Yaşamak", Pınar Ersin Kollu’nun "Bu cesareti nereden mi buldum" ve Fazıl Oral’ın "Yaratıcılık & Liderlik" alanındaki fikirlerini ve deneyimlerini paylaşmak için 27 Kasım’da Özen’in moderatörlüğünde "Görsel Dünyada Kadın Olmak" etkinliğinde DOTkanyon’da buluştular.

Diğer Etkinliklerimiz